O gabinecie

Podolog Tarnów

Podologia Tarnów

Podologia to stosunkowo nowa dziedzina  skoncentrowana na diagnozowaniu, leczeniu i profilaktyce chorób w obrębie stopy.  Zmiany na stopach bardzo często są wynikiem zaniedbań, urazów, deformacji kostno-stawowych, oraz wielu chorób m.in. cukrzycy, tarczycy, reumatyzmu, chorób układu krążenia.

Podolog  to specjalista który posiada szeroką wiedzę z zakresu różnych specjalizacji medycznych m.in. dermatologii, ortopedii, diabetologii, endokrynologii, dzięki czemu jest w stanie przeciwdziałać powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp, a także planuje i przeprowadza terapię w przypadku już istniejących dolegliwości.  

Centrum zdrowej stopy PodoLab to znajdujący się w Tarnowie specjalistyczny gabinet podologiczny, który świadczy usługi w zakresie  profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia zmian chorobowych w obrębie stóp.

Wsparcie podologiczne

Po dokładnym rozpoznaniu dolegliwości można uzyskać pomoc w zakresie m.in. prawidłowego skracania paznokci, opracowania paznokci grzybiczych i zgrubiałych, usuwania odcisków, modzeli, pękających pięt, problemu wrastających paznokci, deformacji kostno-stawowych, doboru wkładek czy też prawidłowego obuwia.

Opracowując plan leczenia, wybieramy najlepsze metody terapeutyczne, które w skuteczny sposób złagodzą dolegliwości i zapobiegną powstaniu zmian patologicznych.

Nasz gabinet wyposażony jest w najwyższej jakości urządzenia, sterylne narzędzia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom komfortowe warunki podczas terapii zachowując przy tym rygorystyczne przepisy sanitarne.

Podolog Tarnów
Justyna Obcieszko Podolog Tarnów

Justyna Obcieszko jest specjalistką ds. podologii. Absolwentka Akademii Podologii  w Katowicach, członkini Stowarzyszenia Medycznie praktykujących podologów. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała na licznych kongresach i szkoleniach, oraz w codziennej pracy zawodowej m.in. w przychodni dermatologicznej w Tarnowie.  Pod okiem specjalistów spotkała się z wieloma przypadkami u osób w rożnym wieku stąd nie są jej obce problemy będące wynikiem chorób skóry i paznokci.

Moja praca jest również moja pasją i traktuje ją z dużym zaangażowaniem. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje  tak aby wykonywane przeze mnie usługi były na wysokim poziomie. Uważam również że w pracy podologa skuteczność większości terapii oparta jest na ścisłej współpracy ze specjalista lekarzem.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług w Centrum PodoLab.

Chodzenie znów stanie się przyjemnością.